O nás

UBYTOVANIE PRE VÁS Vás pozýva do piatich priestranných apartmánov rodinného domčeka so záhradou v Poprade len 600m od historického centra mestskej časti Spišskej Soboty.

Veríme, že vďaka dlhoročným skúsenostiam, individuálnemu prístupu a rodinnej atmosfére u nás prežijete príjemný a ničím nerušený pobyt.

Radi privítame rodiny s deťmi, páry, jednotlivcov, organizované skupiny, obchodných cestujúcich a všetkých milovníkov tatranskej prírody. Ponúkame apartmány aj pre náročnejších klientov.

Všetky apartmány majú k dispozícii vlastnú plne vybavenú kuchyňu, súkromnú kúpeľňu, bezplatné wi-fi a TV. K apartmánom patrí aj altánok a záhrada s detským ihriskom (hojdačka, šmýkačka, pieskovisko s hračkami), trampolínou, stolným tenisom a športovými doplnkami. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie pred domom na súkromnom parkovisku, bezplatná úschovňa lyží a bicyklov.

Reštaurácie sa nachádzajú v historickej časti Spišskej Soboty (600 m) ako aj v centre Poprad (1,5 km).

Našim hlavným cieľom je Vaša spokojnosť. Vždy Vám radi ochotne poradíme a zabezpečíme pre Vás všetko čo bude v našich silách. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Pre rezerváciu apartmánu nás neváhajte kontaktovať. 

Vytvorte si webové stránky zdarma!